-2.2 C
Brno
Středa, 29 března, 2023
- Reklama -udalosti

Vybíráme hypotéku – nejen podle úroků

Hypoteční boom u nás pokračuje navzdory opakovanému zpřísňování podmínek...

Chcete si rozzářit interiér? Zkuste barvy drahokamů

Barvy drahokamů v interiérovém designu jsou dnes naprosto „in“....

Jak dostat baroko do interiéru

Baroko není typický interiérový styl, ale jeho nezaměnitelnou charisma...

Spotřebiče v EU budou trvanlivější a snadněji opravitelné

Evropská komise přišla začátkem října s další novinkou, která...

Jak vytvořit moderní zahradu

S velkou zahradou bývá spousta práce a navíc často...

Technologie Airpower ─ každá kapka se počítá

Kdo by neměl rád horkou sprchu po náročném dni. Dlouhé sprchování však není zrovna ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe se proto rozhodla tento problém řešit, a tak přišla s inovativní technologií Airpower. Výrobky německé kvality vás uchvátí nejen svojí špičkovou kvalitou, ale také nadčasovým designem.

Za málo peněz hodně vody
Ano, opravdu. Technologie Airpower, kterou značka Hansgrohe zakomponovala do svých výrobků, využívá ke sprchování nejen vodu, ale i vzduch. Sprchová hlavice má v sobě proudový disk, který na velké ploše nasává okolní vzduch a následně jej mísí s vodou. Kapky vody jsou tedy objemnější, vydatnější a lehčí. Princip míchání vody a vzduchu je geniální, na 1 litr vody připadnou v poměru cca 2 litry vzduchu. Neplýtváte tak cennou vodou, každá kapka šetří vaše náklady i zdroje.

Dokonalé sprchování
To, že jsou kapky vody objemnější, pocítíte na vlastní kůži. Sprchy s touto technologií pozvednou vaše sprchování na takovou úroveň komfortu, že nebudete chtít ze sprchy odejít. Kapky, které jsou lehčí a měkčí, vytvoří svým spojením ve sprše lehký déšť. U některých modelů si díky více proudům můžete navíc dopřát rovnou i masáž.

Čtěte také:

Tyto signály vám prozradí nesprávné zateplení střechy – vyhněte se jim

Nezapomnělo se ani na umyvadla
V Hansgrohe mysleli na všechno, tedy ani umyvadla nezůstala bez povšimnutí. Mnoho umyvadlových baterií je také obohaceno o technologii Airpower. Rozdíl poznáte na první pohled. Voda vytékající z kohoutku je tichá a plná vzduchu, a to zabraňuje silnému proudu a stříkání vody ven z umyvadla.

U nás si vyberete
Zaujala vás značka Hansgrohe a její technologie? Toužíte po některém z těchto kvalitních výrobků? Český e-shop Sanitino.sk je prodejcem sanitárního vybavení do koupelen i kuchyní. Jejich sortiment je široký stejně jako výběr světoznámých značek. Vsaďte na kvalitu, vybere si zde i ten nejnáročnější zákazník.

- Reklama -udalosti