7.3 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Reklama -udalosti

7 cenných rad do nové topné sezóny

Topná sezóna sice oficiálně začíná 1. září, ale v...

Jihokorejský ostrov se promění v obrovský zelený resort

Trvale udržitelná architektura opět ukazuje svůj potenciál. Tentokrát odhaluje,...

Vraťme se k tradicím a učme se řemeslu!

Nedělní epizoda pořadu Na chalupě je celá z Helpy....

Technologie Airpower ─ každá kapka se počítá

Kdo by neměl rád horkou sprchu po náročném dni....

Jak lehce, rychle a levně pozměnit interiér či exteriér? Pomohou barvy a laky

Už se vám někdy stalo, že jste přišli na návštěvu k rodině, u níž jste delší čas nebyli, a „jen“ díky nově natřenému plotu, garážovým vratům, jiné barvě fasády a novému posezení na dvorku byl celkový dojem z bydlení úplně jiný? Renovace, rekonstrukce, opravy nátěr, změny barev a mnohé jiné, to jsou mnohdy poměrně rychlé a finančně nenáročné činnosti, které ale dovedou vzhledově velmi zapůsobit.

Udržujte váš dům i vybavení v pořádku

Jsou to právě barvy a laky, které pomáhají chránit např. dřevěný venkovní nábytek před nepřízní počasí. Velmi módní jsou teď barevné prvky v zahradách, které prostor oživí, trendy je také zachování byť letitých, ale stále funkčních předmětů tak, abychom oddálili potřebu nových. To vám barvy, laky umožní, a to i v případě, že se jedná o kovové předměty či jiné, u nichž je povrch potřeba ošetřovat.

Čtěte také:

Vystěhování neplatiče nájemného, pokud s ním žije nezletilé dítě

Barvy vám pomohou zlepšit náladu, ale také ve vás mohou vyvolat chuť pracovat, podpořit apetit při stravování, uklidnit vás, ale také vás naopak podnítit k hádce, rozrušit, vyvolat ve vás smutek, přispět k pesimismu… Proto je důležité vybírat interiérové barvy s rozmyslem. Velmi vhodné je přečíst si alespoň něco málo o vlivu barvy na člověka, zvláště pokud vybíráte interiérové barvy a chcete malovat celý dům.

Najděte prodejnu s bohatou nabídkou barev i laků

Abyste měly barvy, laky a vše potřebné na malování „jako na dlani“, je ideální znát prodejnu, kde výhodně a kvalitně nakoupíte a ještě vám tady dobře poradí. Takovou je prodejna BARVY – LAKY UHLÍŘ, kterou najdete na ul. Černokostelecké v Praze. Provozuje i e-shop, což vám nákupy značně usnadní.

Jde o tradiční kamennou prodejnu, kde koupíte barvy, laky, lazury, interiérové barvy, oleje, vosky, malířské barvy od renomovaných výrobců. Více než 50 – ti letá tradice vás jistě přesvědčí o kvalitách obchodu. Najdete zde největší sortiment německého výrobce Herbol s míchacím automatem. Nechybí produkty od českých i zahraničních výrobců PRIMALEX, MOTIP, SOUDAL, PATEX, UHU, ETERNAL, HET, JUPOL, COLOREX, BaL…

V případě potřeby nabízí profesionálně vyškolený personál poradenství pro každého z vás. Více informací najdete na barvyherbol.cz.

- Reklama -udalosti